شنبه تا پنجشنبه ۸ الی ۱۸
اصفهان | اتوبان شهید چمران | نرسیده به پل شهید چمران | ساختمان نظام مهندسی

طراحی حرفه ای را با پرکوک تجربه کنید.

شرکت مهندسی ساختمانی پرکوک با برخورداری از تیم طراحی با تجربه و خلاق، با بکار گیری ابزار روز دنیا مفتخر به ارائه ی خدمات ذیل مطابق با استاندارد های بین المللی می باشد.

طراحی دکوراسیون

شرکت مهندسی ساختمانی پرکوک با بهره مندی از افراد متخصص و خبره افتخار دارد خدمات خود را در زمینه ی طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ارائه نماید.

طراحی نما

در پرکوک طراحی نما با بکارگیری ابزار مدرن و به روز توسط تیمی متشکل از افراد مستعد و خلاق، مطابق با بالاترین استاندارد های روز دنیا انجام می شود.

طراحی تأسیسات ساختمانی

در شرکت طراحی پرکوک مجرب ترین طراحان و مهندسین صنعت ساختمان گردهم آمده اند تا قلب تپنده ی ساختمان شما را با انجام محاسبات پیچیده و دقیق طراحی و اجرا کنند.

طراحی دکوراسیون

در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی، گروه طراح شرکت مهندسی ساختمانی پرکوک مراحل از پیش تعیین شده را به ترتیب و با دقت فراوان طی می نمایند تا طرح نهایی به لحاظ کیفی، زیبایی، صرفه اقتصادی و ... اثرگذاری مورد انتظار را داشته باشد. در مرحله ی اول تیم طراحی پس از برگزاری جلسات متعدد مشاوره و جمع آوری اطلاعات مورد نیاز، انتظارات کارفرما یا سفارش دهنده را تحلیل و الویت بندی می کند. در مرحله ی بعد اعضای تیم پس از جلسات ایده پردازی، با به کارگیری خلاقیت و و ابزار روز دنیا طرح اولیه را ترسیم می نمایند و پس از اخذ تایید نهایی طرح کارفرما را پیاده سازی می کنند. از جمله فعالیت های تیم طراحی شرکت پرکوک می توان به طراحی دکوراسیون منزل، دکوراسیون مغازه، دکوراسیون آشپزخانه و مواردی از این دست اشاره کرد.

طراحی نما

از آنجاییکه نمای ساختمان بخشی از ماهیت آن است و اهمیت آن در تمامی بخش های ساختمان مشهود می باشد، تیم طراحی و معماری شرکت مهندسی ساختمانی پرکوک در ابتدا با در نظر گرفتن فاکتور های متعدد از انتظارات کارفرما،جمله موقعیت جغرافیایی ساختمان، الزامات شهرداری محل استقرار ساختمان و غیره طرح هایی را به کارفرمای محترم ارائه می کنند. در مرحله ی بعدی، طراحان پس از اخذ تاییدیه کارفرما وارد فاز تهیه نقشه نما می شوند و آن را به صورت سه بعدی پیاده سازی می کنند. از جمله طرح های پیشنهادی شرکت پرکوک در زمینه ی نمای ساختمان می توان به نمای کلاسیک، نمای مدرن و نمای تلفیقی اشاره کرد. شایان ذکر است که شرکت پرکوک با سابقه ای درخشان در امر طراحی ساختمانی، از با کیفیت ترین مواد اولیه و به روزترین تجهیزات برش، رنگ آمیزی و نصب در طراحی و اجرای نمای خارجی ساختمان استفاده می کند چراکه رسالت اصلی خویش را بر نوآوری و حفظ کیفیت قرار داده است.

طراحی تأسیسات ساختمانی

تأسیسات به عنوان قلب تپنده ی ساختمان عمل کرده و از اهمیت خاصی برخوردار می باشد به طوری که کم توجهی به طراحی و نگهداری ار آن می تواند موجبات ناراحتی و نارضایتی ساکنان آن ساختمان را در پی داشته باشد. از این رو مهندسین و طراحان تاسیسات شرکت مهندسی ساختمانی پرکوک، در مرحله ی طراحی با انجام محاسبات تخصصی و بسیار دقیق تمامی جوانب کار را در نظر می گیرند. در طراحی تأسیسات ساختمانی علاوه بر دانش مهندسین طراح، عوامل متعدد دیگری همچون نظر و میزان بودجه ی کارفرما و امکانات و شرایط ساختمان نیز دخیل است از همین رو تیم طراحی شرکت ساختمانی پرکوک در طول مراحل طراحی تمامی فاکتور های مذکور را مدنظر قرار می دهند تا طرح نهایی ارائه شده علاوه بر کیفیت بالا، با استاندارد های روز دنیا تطابق کامل را داشته باشد و کاربری مورد نظر کارفرما را برآورده کند.

نصب سازه های

نصب سازه هاینصب سازه هاینصب سازه هاینصب سازه هاینصب سازه هاینصب سازه های

نصب سازه های

نصب سازه های

نصب سازه های

نصب سازه های

تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه بازرگانی تسکینی